Pravidelné každoroční setkání v Českých Budějovicích

16. dubna 2024 – úterý
Od 9:00 do 15:00. Prezentace od 8:30.

Hotel Budweis, Mlýnská 6, 370 01 České Budějovice

25. dubna 2024 – čtvrtek 
Od 9:00 do 15:00. Prezentace od 8:30.

Pro velký zájem a plné obsazení 1. termínu pro vás připravujeme druhý termín, který bude otevřen, pokud se přihlásí dostatek zájemců.

Kolik jich zbývá je zveřejněno na přihlášce viz proklik níže.

Program:

  1. Novinky z roku 2024 – legislativní činnost – připravovaná novela zákona č. 309/2006 Sb., kontrolní činnost – představení nového inspektora/inspektorky.
  2. To nejdůležitější pro koordinátory – průřez problematikou bezpečnosti práce na staveništi ve vazbě na znalosti a činnost koordinátorů BOZP na stanovišti včetně dopadů, kdy dojde k porušení předpisů a vzniku úrazu.
  3. Rozbor vybraného judikátu – úraz na staveništi.
  4. Diskuse – zodpovězení předem zaslaných dotazů.

Moderuje a přednáší: Ing. Václav Kápl                                                                                                Změna programu vyhrazena.

Na setkání bude prostor i pro zodpovězení vašich dotazů. Pokud už nyní nějaký máte, můžete nám ho sdělit na adresu pořadatele: dana.bila@preventcom.cz.

Upozornění: Setkání se uskuteční pouze v jednom termínu v maximálním počtu 60 osob. Chceme, abyste měli dostatek prostoru pro neformální setkání s lektorem, s kolegy a pro zodpovězení vašich dotazů. Je proto nutné se přihlásit včas, abyste si účast zajistili.

V případě většího zájmu uspořádáme další termín, o kterém zájemce budeme informovat.

 

Přihláška na setkání

Přihlášku a údaje pro fakturaci vyplňte on-line na odkazu Přihláška. Pro vyplnění přihlášky je třeba znát IČ a číslo účtu vaší organizace.

Účastnický poplatek: je 2 300,- Kč bez DPH (2 783,- s DPH), včetně občerstvení – coffee break a oběd.

 Na základě závazné přihlášky vám bude zaslána na vámi uvedenou e-mailovou adresu faktura, kterou seminář uhradíte.

DOPRAVA A PÁRKOVÁNÍ

  • vlakem nebo autobusem na hlavní nádraží. Z nádraží MHD č. 3 na zastávku U Zelené ratolesti, pak ve směru příjezdu první ulice doleva Resslova, dále přes most přes Mlýnskou stoku a po chodníku vlevo až k hotelu Budweis
  • autem na parkoviště na Mariánské náměstí, nebo na Sokolský ostrov a pak viz mapa.

    Informace ke zpracování osobních údajů a cookies najdete: zde
    V případě dotazů je možné obrátit se na Ing. Danu Bílou, BBA, manažerku pro vzdělávání, 777 700 815, dana.bila@preventcom.cz.